Kurumsal

Bizi Tanıyın

Litros Web, web tasarım ve çeşitli yazılım hizmetleri sunmak üzere İstanbul’da, Mustafa Emir Çebi tarafından kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti her daim ilk önceliğimiz olmuştur ve bu doğrultu da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Litros vizyonerliği ve yenilikçi anlayışıyla sektörde öncü projeler oluşturmaktayız.

Neler Yaparız

Litros Web web tasarım ve yazılım, seo, sosyal medya alanında çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca iş akışınızı hızlandıran, ihtiyaçlarınıza yönelik özel yazılım çözümleri de sunmaktadır. Web tasarım alanında WordPress için de hizmet sunmaktadır, wordpress tema geliştirme, wordpress bakımı gibi çeşitli wordpress hizmetleri sunmaktadır.

Neden Litros ?

Bizleri tercih eden müşterilerimizin ihtiyaçlarının ve sorunlarına her daim çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Litros olarak, işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmek ve online başarılarını artırmak için sağlam ve yenilikçi çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Her bir müşterimizin benzersiz ihtiyaçlarını anlayarak, özel olarak tasarlanmış ve ölçeklenebilir web siteleri geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve başarısı bizim için en önemli önceliklerden biridir ve bu doğrultuda çalışarak müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz

Teklif Al